Čo čaká fanúšikov na festivale Lovely Experience – praktické info

Už túto sobotu 27. mája 2017 zažije Trnava multimediálny festival, ktorý búra všetky zaužívané hranice. Lovely Experience sľubuje audio-vizuálne divadlo, vertikálne tanec či „silent párty“. A to ani zdaľeka nie všetko! Organizátori poskytli praktické informácie pre návštevníkov festivalu.

Multimediálny Festival Lovely Experience, ktorý sa koná 27. mája na Trojičnom námestí v Trnave, ponúka návštevníkom kombináciu množstva vizuálnych a umeleckých zážitkov. Organizátori sľubujú audiovizuálne divadlo o histórii mesta Trnava, vertikálny tanec na stenách budovy Mestkej veže, prednášky a workshopy. Netradičný nočný zážitok prinesie SILENT PÁRTY na slúchadlách, počas ktorej zažije Trnava SMRŠŤ elektronických DJov a producentov.

Line-up festivalu Lovely Experience

Festival Lovely Experience komunikuje bohatý denný a nočný program. Návštevníci podujatia obdržia na Trojičnom námestí  konkrétný časový line-up. Oficiálny line-up festivalu zverejnili organizátori už v predstihu:

Bary a gastro stánky

Na festivale nájdu návštevníci dostatok barov a gastro stánkov s občertsvením. Stánky budú rozmiestnené v oficiálnych priestoroch podujatia na Trojičnom námestí. O pitný režim sa bude starať Finlandia, VínomobilExcelent. Hladných návštevníkov nenechá food truck Estévéčka.

Praktické info pre návštevníkov

Festival Lovely Experience je otvorený v sobotu 27. mája v čas od 15:00 do 03:00. Po skončení hudobnej produkcie budú návštevníci požiadaní o opustenie areálu na Trojičnom námestí v Trnave. Denný a večerný program festivalu je bezplatný a dostupný pre všetkých do 22:00. Počas plateného nočného programu SILENT PÁRTY festivalu od 22:00 do 03:00 obrdžia návštevníci od produkčného tímu slúchadlá, ktoré slúžia ako identifikácia pre platenú časť programu podujatia. V prípade poškodenia alebo straty slúchadiel, hrozí návštevníkovi pokuta: za poškodenie v hodnote 20 eur/stratu v hodnote 50 eur. Za malý dodatočný poplatok (2 eurá) majú návštevníci možnosť výstupu na Mestkskú vežu v spolupráci s Regiónom Tirnavia, ktorý bude mať počas festivalu predĺženú otváraciu dobu do 24:00. Parkovanie je v okolitých uličkách centra Trnavy počas víkendu bezplatné.

Zákazy organizátorov

Na festival Lovely Experience je zakázané prinášať nebezpečné predmety, toxické a omamné latky, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu. Ďalej je zakázané neautorizované profesionálne fotografovanie (okrem fotografií digitálnych fotoaparátov a telefónov pre súkromné účely) a zhotovovanie audio-vizuálnych záznamov počas konania podujatia.

Horúce novinky o festivale Lovely Experience

Vstupenký sú dosupné cez oficiálny predaj festivalu: http://bit.ly/listky_lovely_experience

Multimediálny festival komunikuje s fanúšikmu na sociálnych sieťach: Lovely Experience.

Čerstvé novinky poskytujú organizátori aj na evente festivalu: Lovely Experience Multimediálny Festival 2017

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *