Lovely Experience prinesie jedinečnú šou, diváci prestanú dýchať

Na hlavné námestie v Trnave si ľudia opäť prídu po nezabudnuteľný zážitok. Nasadenie obrovského množstva technológií a jedinečné vystúpenia, ktoré sú často na hrane ľudských síl, pripravuje už v týchto dňoch tím multimediálneho festivalu Lovely Experience.

 

Laser, zvuk, osvetlenie, videomapping a na milisekundu presne načasované špeciálne efekty. To všetko patrí k festivalu, ktorý si za posledné roky získal množstvo fanúšikov. Lovely Experience sa uskutoční 25. mája. Počas jedného dňa si budú podávať ruky moderné technológie a úžasný ľudský talent.

Na festivale vystupujú hudobníci, djs, tanečníci aj akrobati. Návštevníci si vychutnávajú svetelné inštalácie vo verejnom priestore a čakajú na hlavný klinec programu, audiovizuálnu šou, 3D mapping ako aj laserovú šou.

Minulý rok v nej predviedla dvojica akrobatov tanec na stenách mestskej veže. Tento rok sľubujú organizátori ešte mrazivejšie vystúpenie. Tento zážitok bude potešením pre všetky ľudské zmysly a že niečo skutočne dychvyrážajúce sa bude odohrávať priamo nad hlavami ľudí.

Festival ponúkne celkovo takmer 49 umeleckých vystúpení a audiovizuálnych inštalácií. Odohrajú sa na Trojičnom námestí a v jeho okolí, v divadle Jána Palárika pre návštevníkov budú voľne dostupné. Vstupenky sú však potrebné na jedinečné vystúpenie v trnavskom divadle, na interiéroví inštalácie a silent festival. Predpredaj lístkov je dostupný tu:  http://bit.ly/lovely_experience_listky

 

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *