Tanec na budove? Lovely Experience chystá vertikálny tanec a videomapping na Mestskej veži!

Multimediálny Festival Lovely Experience predstavil ďaľšie časti programu, ktoré si návštevníci vychutnajú 27.mája na Trojičnom námestí. Súčasťou večerných vystúpení bude akrobatická show „vertical dance“ a videomapping na Mestkej veži! 

Lovely Experience prinesie do Trnavy opäť niečo netradičné! Na Multimediálnom Festivale Lovely Experience, ktorý organizátori pripravujú 27. mája na Trojičnom námestí, uvidia návštevníci špeciálne vystúpenie pod názvom „vertical dance“. Čo sa skrýva pod týmto nevšedným názvom? Umelecké vystúpenie, aké v Trnave ešte nebolo!

Vertikálne tanečno-akrobatické vystúpenie na budove Mestskej veži

Odvážny umelec a akrobat z Českej republiky Tomáš Pintér s  tanečnou partnerkou Klárou Hajdinovou zo skupiny AirGym sa zameriavajú na akrobaciu vo všetkých možných podobách. Tentokrát si pre Trnavčanom prichystali vertikálny tanec. Pre Tomáša a Kláru tanečný parket už dávno nie je postačujúci.  Radi umenie tanca predvádzajú na historických budovách. Na festivale Lovely Experience ukážu elegantné párové tanečné vystúpenie na stenách budovy Mestkej veži. „Vertical dance“ spája tanec a akrobaciu. Pri vystúpení sú akrobati zavesení len na tenkých lanách, ktoré ich istia pred pádom. Umelci prípomínajú, akoby tancovali na v beztiažovom stave na Mesiaci. Na Multimediálnom Festivale dostanú návštevníci dávku vzdušných kreácií týchto dvoch odvážnych akrobatických tanečníkov.

Špecifikom festivalu Lovely Experience je koncept audio-vizuálnej show videomappingu, ktorý je premietaný na vonkajšie steny Mestkej veže na Trojičnom námestí v Trnave. Videomapping je ohurujúca forma súčasného moderného vizuálneho umenia, ktorá je založená na využítí viacerých projektorov. Projektory premietajú na steny budovy najrôznejšie grafické prvky a animácie, a tak vytvárajú jedinečnú vizuálnu atmosféru a umelecký presah projektu, ktorým sa Lovely Experience odlišuje od tradičných hudobných podujatí. Tím Lovely Experience sľubuje vizuálne divadlo o histórii mesta Trnava, ktoré bude premietané priamo na Mestkú vežu.


Vizuálne zážitky a divadlo na Mestkej veži pre všetkých bezplatne

Možno sa zdá, že celý tento program vyjde návštevníkov draho. Produkčný tím Lovely Experience však ponúka audio-vizuálne divadlo na Mestkej veži, vertikálny tanec a inšpiratívny talk denného programu pre všetkých a bezplatne! Za malú odplatu si môžu fanúšikovia doplniť program aj o nočnú“SILENT PÁRTY“ na slúchadlách, kde zažijú SMRŠŤ elektronických DJov a umelcov. Vstupenky na unikátnu “SILENT PÁRTY“  edíciu festivalu Lovely Experience sú dosupné cez oficiálny predaj festivalu: http://bit.ly/listky_lovely_experience 

Multimediálny festival nájdete na Facebook stránke: Lovely Experience.

Čerstvé novinky poskytujú organizátori aj na evente festivalu: Lovely Experience Multimediálny Festival 2017.

Oficiálna web stránka festivalu: www.lovelyexperience.sk.

Oficiálny press room: http://media.lovelyexperience.sk

 

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *