Sťahujeme Lovely Experience na Trojičné námestie

Sťahujeme Lovely Experience na Trojičné námestie

Lovely Experience priniesol minulý rok multimediálnu show do trnavskej Synagógy a postavil všetko hore hlavou. O to viac prekvapil nový koncept na Trojičnom námestí, ktorý promujeme ako festival na slúchadlách.

Pre tento  rok sme sa rozhodli vyskúšať smart formu zábavy priamo v centre mesta. Lovely Experience vytvorí 27 mája audio-vizuálny príbeh priamo na stenách historickej budovy mestskej veže a šokuje aj tých, ktorí nás ako festival poznajú dlho“

 

Nový koncept, skvelá show

Unikátnosťou festivalu je samotný koncept. Každé hudobné vystúpenie bude doprevádzať audio-vizuálna show a videomapping premietaný na vonkajšie steny mestskej veže na Trojičnom námestí v Trnave. Okrem vizuálneho umenia robí podujatie výnimočným tzv. „Silent Disco“, uskutoční sa po odohratí denného programu od 22:00. Pri Silent Disco dostane každý návštevník od produkčného tímu slúchadlá a môže si pri počúvaní vybrať z niekoľkých umeleckých vystúpení súčasne. Takáto forma zábavy je veľmi populárna medzi mladou generáciou v zahraničí. Párty neruší nočný pokoj a môže na námestí prebiehať až do skorého rána.

Program počas dňa aj v noci

Multimediálny festival oslovuje náročných návštevníkov aj denným programom plným vzdelávacích aktivít a inšpiratívnych rečníkov v blokoch prednášok. Vedomosti nezostanú len v teoretickej rovine, ale návštevníci budú mať možnosť zapojiť sa do praktických workshopov. O svoje poznatky a skúsenosti sa podielia: Martin Bruncko, Lenka Madudová, Dáša Černá Gajdošová, Martin Lajprík, Tomáš Bartalský a ešte oveľa viac išpiratívnych osobností z oblasti osobnostného rozvoja, nenásilnej komunikácie a praktických návodov na úspech. Všetky prednášky a workshopy denného programu sľubuje Lovely Experience bezplatne pre obyvateľov Trnavy a registrovaných návštevníkov z celého Slovenska.

Inšipratívni speakri a zaujímavý „talk“

Multimediálny Festival Lovely Experience šokuje aj denným programom začínajúcim o 15:00. Ako žije bez jedla úspešný podnikateľ, zakladateľ vydavateľstva a športovec Martin Bruncko? Čo je to za nezmysel nejesť aspoň trikrát denne? Ako môže fungovať? Autor knihy Život bez jedla zbúra všetky mýty už 27. mája.

O Intuícii v každodennom živote porozpráva Lenka Madudová spoluautorka knihy „Vidieť bez očí, vedieť bez učenia“ a lektorka školy intuície posunie hranice vnímania u každého návštevníka. Ako využiť svoj potenciál naplno? Dáša Černá Gejdošová pomôže objaviť silné stránky a ukáže, ako ich zapojiť do života v projekte Myslenie prvej ligy, ktorého je autorkou.

Hypnóza býva strašiakom, no málokto vie, že môže napomôcť k dosahovaniu cieľov, poradiť so strachom, zlozvykmi, či nepríjemnými zážitkami. Základ do autohypnózy poskytne skúsený hypnoterapeut Martin Lajprík. O tom ako zvládať nadľudské športové výkony sa podelí aj jediný Slovenský profesionálny skicroos pretekár Tomáš Bartalský, ktorý zároveň programuje aplikácie a pripravuje sa na olympiádu. Slová organizátorov sľubujú  transformačné zážitky pre každého a program dennej aj nočnej časti festivalu budú postupne uverejňovať a dopĺňať.

Multimediálny festival nájdete na facebook stránke: https://www.facebook.com/lovely.experience alebo na evente: http://bit.ly/lovely_experience_festival

Oficiálna web stránka festivalu: http://www.lovelyexperience.sk

Oficiálny predpredaj vstupeniek: http://bit.ly/listky_lovely_experience

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *